Dill - německé knoflíky

Německé knoflíky Dill si můžete nyní prohlédnout, případně objednat (od 1 tuby) i v eshopu pro konečné zákazníky online http://www.knofliky-dill.cz

 

VO nabídka na vyžádání, katalogy je možno prohlédnout online:

 
 

  • Knoflíkářská firma Dill vznikla v roce 1924. Dnes se tato rodinná firma řadí k vedoucím výrobcům knoflíků v Evropě.
  • V sortimentu má přes 10 000 artiklů knoflíků, vedených neustále na skladě, tím můžeme garantovat krátké dodací lhůty objednaných knoflíků. Naše firma se nachází pouhých 20 km od firmy Dill, tímto můžeme nabídnout bezkonkurenční dodací dobu knoflíků.
  • Jakýkoliv artikl je možné kdykoliv doobjednat v libovolném množství tub /od 1-XXX tub/.
  • Minimální objednací množství je jedna tuba, v jedné tubě je 16-30 ks knoflíků - podle velikosti knoflíků.

 

Knoflíky Dill můžete zakoupit v dobrých prodejnách textilní galaterií. V Praze, Brně, Ostravě a Olomouci (nově) doporučujeme prodejny s označením "Knoflíkový ráj" kde najdete nejširší výběr kvalitních módních knoflíků ve městě a širokém okolí:

  • Praha - OC Palladium Praha - Námestí Republiky 1, Praha 1 - Textilní galanterie FILIUM
  • Praha -  Textilní galanterie Stoklasa - Praha, Jateční, Praha
  • Ostrava - Textilní galanterie Stoklasa Ostrava - centrum, Na Hradbách 120, Ostrava
  • Brno - Galanterie Neroli, Orlí Ulice - Brno
  • /NOVĚ/ Olomouc -  Textilní galanterie Stoklasa - NC Olomouc City, Pražská ul. 255/41, Olomouc


Pletete rádi? Pak pro Vás máme ideální doplněk - velké knoflíky.

Velké knoflíky dodají oblečení i doplňkům šmrnc. Proto firma Dill přichází s kolekcí velkých knoflíků, kompletní nabídku najdete v prodejně Filium v obchodním centru Palladium Praha, nebo na webové adrese knofliky-dill.cz.

 

 

Knoflík je důmyslné jednoduché "zařízení" sloužící ke spojení dvou částí oděvu pomocí provlíknutí knoflíku skrz knoflíkovou dírku. Knoflík je převážně malé deskovité tělísko, které se většinou využívá v textilním průmyslu jako součást oděvu pro otevírání a zavírání, či jako módní doplněk.

Knoflík může být vyroben z mnoha materiálů, od přírodních po uměle připravené (dřevo, kost, rohovina, mušle, kly, kamení, sklo, kov, plast, paroží atd.). V dnešní době se k výrobě knoflíků nejčastěji používají tvrdé plasty, dřevo, kovy, ale i např. paroží.

  • První zmínky o knoflících pocházejí z roku 2800 - 2600 př.n.l. z oblasti řeky Indus a doby bronzové v Číně (2000-1500 př.n.l) a také z oblasti starověkého Říma. Knoflíky využívané pro odívání se objevují v 13. a 14. století v Evropě.

 

 

zpět

 
Pocitadlo.cz