Kopie Objemná bavlněná pletací příze Fiesta LANG YARNS, 93% bavlna 7% polyamid
Příze s úžasným objemem a neuvěřitelnou lehkostí vhodná pro celoroční nošení. Složená z 93%...
Fiesta od LANG YARNS je výrazná a nápaditá příze, která zaujme na první pohled. Kombinuje bavlnu, viskózu a polyester a vytváří strukturovaný, efektní povrch s jemným třpytem. Je lehká, prodyšná a ideální pro jarní a letní pleteniny.
Vzhledem k neobvyklé textuře a barevným efektům je příze Fiesta ideální pro šály, topy, tílka nebo výrazné detaily na jinak jednoduchých kouscích. Bavlněný základ zajišťuje příjemný omak a nošení.
Pokud hledáte kreativní letní přízi pro jedinečné kousky, Fiesta vám udělá radost.
| Značka | LANG YARNS |
| Název | Fiesta |
| Složení | cca 45 % bavlna, 42 % viskóza, 13 % polyester |
| Hmotnost klubíčka | 50 g |
| Návin | cca 115 m |
| Doporučená síla jehlic | 4 – 4,5 mm |
| Zkušební vzorek | 10×10 cm = cca 19 ok x 29 řad |
| Síla příze | DK / Worsted |
| Údržba | Ruční praní nebo šetrné praní na 30 °C |
| Vhodné pro | Letní svršky, šály, topy, módní doplňky |
| Země původu | Itálie / EU |
Příze s úžasným objemem a neuvěřitelnou lehkostí vhodná pro celoroční nošení. Složená z 93%...