Příze Cashmere Dreams 0026 přírodní béžová LANG YARNS
Název mluví za vše - sen vyrobený z kašmíru a hedvábí! S touto přízí se Vaše sny stanou...
LANG YARNS Cashmere Dreams je doslova ztělesněním měkkosti a luxusu. Tato exkluzivní příze spojuje 65 % nejjemnějšího kašmíru s 35 % hedvábí, díky čemuž je neuvěřitelně lehká, jemná a elegantní. Příze je ideální pro jemné šály, šátky, plédy, lehké svetry nebo elegantní doplňky – vždy když chcete pleteninu doslova s nádechem snu.
Navzdory extrémní lehkosti má výborné izolační vlastnosti, a proto vás spolehlivě zahřeje i v chladnějších dnech. Hedvábí dodává přirozený lesk a zajišťuje stabilitu při pletení i nošení.
Dopřejte si dotek skutečného luxusu.
| Značka | LANG YARNS |
| Název | Cashmere Dreams |
| Složení | 65 % kašmír, 35 % hedvábí |
| Hmotnost klubíčka | 25 g |
| Návin | cca 290 m |
| Doporučená síla jehlic | 3 – 3,5 mm |
| Zkušební vzorek | 10×10 cm = 28 ok x 36 řad |
| Země původu | Itálie |
| Údržba | Ruční praní, sušit volně |
Název mluví za vše - sen vyrobený z kašmíru a hedvábí! S touto přízí se Vaše sny stanou...
Název mluví za vše - sen vyrobený z kašmíru a hedvábí! S touto přízí se Vaše sny stanou...
Název mluví za vše - sen vyrobený z kašmíru a hedvábí! S touto přízí se Vaše sny stanou...
Název mluví za vše - sen vyrobený z kašmíru a hedvábí! S touto přízí se Vaše sny stanou...
Název mluví za vše - sen vyrobený z kašmíru a hedvábí! S touto přízí se Vaše sny stanou...
Název mluví za vše - sen vyrobený z kašmíru a hedvábí! S touto přízí se Vaše sny stanou...
Název mluví za vše - sen vyrobený z kašmíru a hedvábí! S touto přízí se Vaše sny stanou...
Název mluví za vše - sen vyrobený z kašmíru a hedvábí! S touto přízí se Vaše sny stanou...
Název mluví za vše - sen vyrobený z kašmíru a hedvábí! S touto přízí se Vaše sny stanou...
Název mluví za vše - sen vyrobený z kašmíru a hedvábí! S touto přízí se Vaše sny stanou...