Příze Cashmere Light 0009 růžová LANG YARNS
Neskutečné měkká, mazlivá, lehká jako pírko - s touto přízí zažijete pravý kašmírový pocit...
Cashmere Light od značky LANG YARNS je ztělesněním luxusu a pohodlí. Tato exkluzivní příze je vyrobena z 88 % nejjemnějšího kašmíru a 12 % nylonu pro větší odolnost a pružnost. Je extrémně lehká, nadýchaná a neuvěřitelně hebká, což z ní dělá ideální volbu pro všechny, kdo chtějí vytvářet měkké a hřejivé kousky.
Kašmír použitý při výrobě pochází z podsady kašmírové kozy – jde o jeden z nejvzácnějších a nejkvalitnějších přírodních materiálů na světě. Cashmere Light vám umožní doslova „plést na obláčku“. Skvělá volba pro svetry, šály, čepice a další hřejivé doplňky.
| Název | Cashmere Light |
| Složení | 88 % kašmír, 12 % nylon |
| Hmotnost klubíčka | 25 g |
| Návin | cca 85 m |
| Doporučená síla jehlic | 5,5 – 6 mm |
| Zkušební vzorek | 10×10 cm = cca 18 ok x 26 řad |
| Síla příze | Worsted |
| Údržba | Ruční praní, používat prací prostředek na vlnu |
Neskutečné měkká, mazlivá, lehká jako pírko - s touto přízí zažijete pravý kašmírový pocit...
Neskutečné měkká, mazlivá, lehká jako pírko - s touto přízí zažijete pravý kašmírový pocit...
Neskutečné měkká, mazlivá, lehká jako pírko - s touto přízí zažijete pravý kašmírový pocit...
Neskutečné měkká, mazlivá, lehká jako pírko - s touto přízí zažijete pravý kašmírový pocit...
Neskutečné měkká, mazlivá, lehká jako pírko - s touto přízí zažijete pravý kašmírový pocit...
Neskutečné měkká, mazlivá, lehká jako pírko - s touto přízí zažijete pravý kašmírový pocit...
Neskutečné měkká, mazlivá, lehká jako pírko - s touto přízí zažijete pravý kašmírový pocit...
Neskutečné měkká, mazlivá, lehká jako pírko - s touto přízí zažijete pravý kašmírový pocit...
Neskutečné měkká, mazlivá, lehká jako pírko - s touto přízí zažijete pravý kašmírový pocit...
Neskutečné měkká, mazlivá, lehká jako pírko - s touto přízí zažijete pravý kašmírový pocit...