Miliimport s.r.o. je česká společnost, která se již od roku 1991 zabývá distribucí značkového sortimentu textilní galanterie. Miliimport s.r.o. je držitelem distribučních práv pro Českou a Slovenskou republiku renomovaných značek:znacky-Miliimport

 

Naším prvotním cílem je nabízet kvalitu, módnost, prestiž a ucelený koncept a nápady jak moderním způsobem vybavit prodejnu textilní galanterie. Za výhodných podmínek vybavujeme prodejny textilní galanterie žádaným zbožím včetně reprezentativního nábytku a stojanů.

 

Našimi partnery a zákazníky jsou maloobchodní prodejny textilní galanterie po celé České a Slovenské republice, ateliéry a šicí studia, módní návrháři, divadla apod.

 

srtmnt

 

Sortiment:

addi-logo-1

ADDI – luxus pro ruce

Německá značka ADDI je tradiční výrobce ručně pletacích jehlic, háčků na háčkování a dalších pomůcek pro tvoření již od roku 1829.

burda-logo-1

Módní střihy Burda Style

Německá značka Burda Style nabízí široký sortiment nápaditých šicích střihů pro ženy, muže a děti. Burda Style je nejoblíbenější značkou střihů v ČR, každoročně uvádí 2 novinkové kolekce, které udávají trendy.

dill-logo Knoflíky Dill

Německá firma Dill si zakládá na preciznosti při výrobě kvalitních módních knoflíků a používání moderních technologií. Sortiment knoflíků Dill čítá přes 10 000 artiklů knoflíků a každoročně je rozšiřován o další nové artikly.

dmc-logo Vyšívání DMC

Francouzská firma DMC se specializuje na výrobu přízí (celosvětově je známá pro svoji přízi Mouliné) a vyšívacího příslušenství již od roku 1746. Sortiment značky DMC zahrnuje široký výběr přízí (vyšívací, háčkovací, ručně pletací), vyšívacích sad a vyšívacího příslušenství, jako jsou vyšívací kroužky, rámy, jehly, nůžky, vyšívací látky a další. Bavlnky DMC jsou nejkvalitnější a nejpoužívanější vyšívací příze na světě. V posledních letech se firma DMC soustředí na uvedení nových kolekcí ručně pletacích přízí DMC

znacka4-1 Nitě Gütermann

Německá firma Gütermann se zabývá výrobou šicích nití, které jsou dodnes vyráběny v Německu a po celém světě jsou vyhlášeny svou prvotřídní kvalitou a perfektními šicími vlastnostmi. Sortiment značky Gütermann zahrnuje mnoho druhů nití s širokou nabídkou barevných odstínů, oblíbené lepidlo na textil Gütermann HT2 a další pomůcky pro šití.

znacka4-2 Látky Gütermann

Firma Gütermann do svého sortimentu zařadila také kolekci bavlněných látek s krásnými nostalgickými motivy. Látky jsou vhodné jak na oblíbený patchwork, tak na šití oblečení a různých domácích dekorací.

knorr-logo Kreativní pomůcky a dekorace Knorr prandell

Německá firma Knorr prandell ve svém sortimentu nabízí přes 15 000 artiklů různých kreativních pomůcek a dekorací.

prym logo Měkká a tvrdá galanterie Prym

Německá firma Prym nabízí široký sortiment tvrdé a měkké galanterie, včetně programu pro patchwork, vše v prémiové kvalitě. Sortiment značky Prym zahrnuje rozmanité pomůcky pro šití, pletení, háčkování, vyšívání i patchwork.

vogue-logo Módní střihy Vogue

Americká značka Vogue je lídrem v oblasti luxusních značkových šicích střihů. Vogue jako jediná značka střihů drží oficiální licenci na výrobu střihů od předních světových návrhářů jako DKNY, Anne Klein, Tracy Reese, Issey Miyake, Isaac Mizrahi, Bellville-Sassoon a mnoho dalších. Střihy Vogue jsou symbolem luxusu a módnosti.

ykk-logo YKK

Německo – japonská značka YKK zkratka Yoshida Kōgyō Kabushikigaisha je celosvětově uznávaná společnost vyrábějící zipy, zdrhovadla a patentky. YKK produkuje přibližně polovinu veškeré světové produkce zipůYKK je synonymem kvalitního zipu.

 

Provozujeme SHOWROOM e-shopy: www.burda-strihy.cz | www.dmc-vysivani.cz | www.knofliky-dill.cz | www.modni-strihy.cz

Společně s Fili s.r.o. jsme spolumajiteli společnosti Filium s.r.o., která od roku 2007 provozuje síť maloobchodních prodejen textilní galanterie Filium.

 

predajne

predajna

 

Společně s GRAND CORPORATION s.r.o., provozujeme síť maloobchodních prodejen LÁTKY GRANDUM.

prodejna-GRANDUM-Luka-06-2018

Jsme také významní dodavatelé a distributoři v oboru potravin značek SELI, SELI Chocolate, ALVORADA (káva z Vídně), Hauswirth (čokoládové figurky z Rakouska), Piasten (jedna z největších čokoládoven v Německu), WIEBOLD (luxusní německé pralinky). Vybrané druhy můžete ochutnat na prodejnách LÁTKY GRANDUM.

 

Zastupujeme značky

Vysivani

Kontaktujte nás

V případě zájmu o náš sortiment nám prosím zanechte zprávu, brzy se Vám ozveme.

 • Kanceláře: (korespondenční adresa, zákaznický servis, expedice)
 • Ke Koupališti 261
 • 347 01 Halže

 • Fakturační adresa: (návštěvy pouze po předchozí telefonické domluvě)
 • náměstí Republiky 1078/1
 • 110 00 Praha 1

 • Spisová značka: C 146427 vedená u rejstříkového soudu v Praze

 • Tel.: +420 374 783 369
 • Fax: +420 374 783 683
 • E-mail: info (@) miliimport (.) cz

 • IČO: 18251757
 • DIČ: CZ18251757